فاز اس ام اس

» معامله املاک و خرید و فروش خانه

معامله املاک و خرید و فروش خانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

خرید و فروش خانه و به عبارتی بازار داد و ستد مسکن و املاک در وضعیت رکود-رونق قرار دارد و و از طرفی شاهد وجود معاملات مسکن و خرید و فروش خانه هستیم ولی تعداد این معاملات خیلی زیاد نمی باشد و نمی توان گفت که بازار مسکن از رکود کامل خارج شده است و وارد دوره پیش رونق شده است.

بازار معاملات مسکن و خرید و فروش در حال پیشروی می باشد و کم کم در حال مشاهده رونق معاملات می باشیم و این بازار مسکن زمانی از رکود کامل خارج می شود که پیشرفت چشمگیری در تعداد معاملات صورت بگیرد و افزایش تعداد این معاملات در حدی باشد که بتوان شاهد ساخت و ساز بیشتر در مورد مسکن بود.

خرید و فروش آپارتمان و به طور کلی خرید و فروش واحدهای مسکونی در حدی می باشد که مانند دوره رکود نیست و تا آن حد ثابت نمی باشد و به حدی افزایش نداشته است که بتوان گفت بازار مسکن در حالت رونق کامل قرار دارد.

به هر ترتیب با تعداد بیشتر معاملات و خرید و فروش بیشتر خانه و آپارتمان های موجود و واحدهای مسکونی می توان مشاهده کرد که بازار رکود مسکن کم کم به سوی رونق یافتن در حرکت می باشد و این حرکت در دوره های بعدی با افزایش تعداد معاملات سبب شکوفایی بازار معاملات مسکن خواهد شد.

کلمات کلیدی: خرید و فروش خانه، آپارتمان های موجود، واحدهای مسکونی، بازار رکود مسکن، بازار معاملات مسکن، خرید و فروش واحدهای مسکونی، رونق معاملات، ساخت و ساز مسکن، بازار داد و ستد مسکن، فروش خانه

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 199 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها