فاز اس ام اس

» تحلیل های تکنیکال قیمت بیت کوین

تحلیل های تکنیکال قیمت بیت کوین 27 اکتبر 2019

تحلیل های تکنیکال قیمت بیت کوین

امروز با یکی از داغ ترین موضوعات یعنی تحلیل های تکنیکال قیمت بیت کوین در خدمت شما هستیم هر فردی که در پی بیت کوین و ارزهای دیجیتال است می داند که این تحلیل ها چقدر مهم هستند پس در ادامه با ما همراه باشید.

هفته گذشته جهان چهره زشت بانکداری سنتی را مشاهده کرد هنگامی که ترکیه ناگهان میلیون ها حساب بانکی را مسدود کرد و دستگاه های خود پرداز در هنگ کنک خالی از پول نقد شدند. تحلیل بیت کوین حوادثی از این دست، اثر آن بر ماینینگ گواه اثبات کار بیان شده است، اما یکی از محققان معتقد است که این موضوع می‌تواند باعث تکامل گواه اثبات سهام شود.

در این قسمت به صورت اختصاصی به تحلیل تکنیکال (فنی) قیمت بیت کوین می پردازیم،این تحلیل ها به صورت هفتگی و روزانه  ارائه می شوند، شرکت بیت مین که یکی از محبوب ترین ماینرهای جهان است، حتی قبل از محاسبه هزینه های جانبی نظیر مصرف برق نیز با کاهش سودآوری همراه است.

در ماه جاری هش ریت شبکه بیت کوین به رشد خود برای ثبت رکورد جدید ادامه می‌دهد. این موضوع نشانه ای است که مردم را از همه اقشار اجتماعی تشویق می کند که ذخیره های امن تر ارزش (SOV) را در نظر بگیرند، که در این صورت محققی که در عرصه نظریه محاسبات کوانتومی در دانشگاه تگزاس فعال می‌باشد بیان کرده است که موارد پیشرفته محاسباتی نظیر غول محاسبات کوانتومی جدید گوگل به اسم سایکامور می‌تواند باعث تکامل کل فرایند ماینینگ گواه اثبات سهام باشد.

یکی از منابع نظارتی می‌باشد تایید کرده است هش ریت شبکه در تاریخ ۲۳ اکتبر به ۱۱۴ کوینتیلیون هش در ثانیه رسیده است. گزارش داد که صدها هزار شهروند ترکیه اطلاعیه سلب تحلیل قیمت بیت کوین مالکیت الکترونیکی را دریافت کردند که به آنها اطلاع می داد که حساب های بانکی آنها در روز دوشنبه مسدود می شود.

متفاوت است که در آن، برای رمزگشایی الگوریتم های رمزنگاری شده به توان محاسباتی واقعی نیاز است. هرچه توان محاسباتی بیشتر باشد، سود بیشتری از ماینینگ دریافت خواهد شد. این مقدار، بالاترین رکورد ثبت شده می‌باشد و توسط سایر منابع نظیر هرچند این مدل بسیار هزینه بر است، برق بسیار زیادی مصرف می‌کند و عواقب بلندمدت بسیار شدیدی برای محیط زیست دارد.

تحلیل های تکنیکال روزانه بیت کوین بسته به نوسانات قیمت، داخل سایت قرار داده می شوند،بنابراین باید منتظر ماند که آیا کاهش قیمت بیت کوین، اثر منفی بر هش ریت خواهد گذاشت یا خیر. از همین روی ممکن است بیت کوین طی چندین روز تغییر قیمت محسوسی نداشته باشد، در نتیجه تحلیل روزانه جدیدی گذاشته نمی شود و آخرین تحلیل روزانه پا بر جا بوده و صدق می کند

کارشناس امور مالیاتی محلی می گوید، پورتال رسانه ای اعلام كرد ماینینگ گواه اثبات سهام به انتخاب تصادفی کاربران با کوین های واریز شده یا به اصطلاح استیک شده كه حدود ۲/۵  میلیون مالیات دهنده و ۸۰۰ هزار شركت كه نتوانسته اند بدهی های خود را پرداخت كنند، این اطلاعیه ها را دریافت کرده اند نیز منعکس شده است. اعداد کوین دنس (Coin Dance) نیز بیانگر این موضوع می‌باشند که در تاریخ ۱۰ اکتبر، رکورد ۱۳۴ کوینتیلیون هش در ثانیه ثبت شده است.

در مجموع حدود ۳/۳ میلیون حساب بانکی مسدود شده است که بدهی نهادهای آن معادل ۲۶ میلیارد دلار است. متکی است تا دریافت کننده بلاک های جدید مشخص شوند. اگرچه بعضی از شبکه های ارز دیجیتال، ماینینگ گواه اثبات سهام را با ظرفیت محدود از آنجایی که اندازه گیری دقیق هش ریت غیرممکن است،

https://cointelegraph.com/

تحلیل تکنبکال بیت کوین تمام نمودارها این مقدار را بر اساس دوره زمانی پیشین بلاک تخمین می‌زنند. پذیرفته اند تا از مصرف انرژی بسیار زیاد گواه اثبات کار اجتناب کنند، اما این فرآیند با فناوری موجود اساسا دارای نواقص خاصی می‌باشد،

در اوایل امروز، ما گزارش دادیم که دستگاههای خودپرداز محلی در آخر هفته خالی می شوند. کاربران رسانه های اجتماعی تصاویر زیرا انتخاب تصادفی واقعی هنوز با چیپ های رایانه ای موجود امکان پذیر نیست. بنابراین بدون وجود چنین موردی، مخالفت و بدبینی در خصوص این فرآیند وجود دارد. و فیلم هایی از صف های طولانی مردم منتشر کردند که برای گرفتن پول خود عجله دارند. اما ممکن است اوضاع بدتر شود

به توان محاسباتی حاضر در تایید تراکنش های بلاک چین بیت کوین، هش ریت می‌گویند. زیرا شهروندان هنگ کنگ نگران مسدود شدن حساب های بانکی خود توسط دولت هستند. طبق گفته های توان محاسباتی بیشتر به معنای امنیت بیشتر شبکه و هم چنین علاقه بیشتر به پتانسیل سودآوری ماینینگ بیت کوین می‌باشد.

بلعکس گاهی اوقات نیاز به چند تحلیل در یک روز و در نتیجه شاهد قرارگرفتن تحلیل های تکنیکال ساعتی بیت کوین در سایت از ماه می ۲۰۲۰ تعداد بیت کوین های جدید به دست آمده در هر بلاک نصف می‌شود و از ۱۲.۵ بیت کوین به ۶.۲۵ بیت کوین خواهد رسیدهستیم. تحلیل های تکنیکال هفتگی بیت کوین از سایت های مطرح خارجی ترجمه و بازنویسی شده اند ولی تحلیل های روزانه و ساعتی نظر شخصی کارشناسان می باشد.

براساس داده های Google Trends، در ماه سپتامبر تعداد جستجو برای اصطلاح بیت کوین به بیشترین تعداد خود از ماه ژوئن در هنگ کنگ رسیده است. طبق سخنان آرونسن، رایانه کوانتومی سایکامور با پردازشگر ۵۴ کیوبیتی با درگاه منطقی کوانتومی فعالیت می‌کند  از طرف دیگر، مشکل دستگاههای خودپرداز تنها به هنگ کنگ مربوط نمی شود، زیرا ۱۰ درصد از آنها کار نمی کنند.

طبق گزارش کوین تلگراف، به نظر می‌رسد هش ریت شبکه در ماه گذشته با نوسان مواجه شده بود، به طوری که کاهش ۴۰ درصدی هش ریت را در پی داشت. بانک PMC در هند در معرض اتهام یک رسوایی کلاهبرداری قرار دارد. این بانک متهم است که وام بزرگی به موسسه ورشکسته توسعه مسکن HDIL می دهد و ۷۰ درصد از کل اعتبارات خود را به HDIL منتقل می کند.  یک روز بعد، تحلیلگران بیان کردند که این آمار و ارقام به معنای ترک ماینرها از بیت کوین نمی‌باشد.

با این حال، افزایش هش ریت همزمان با کاهش قیمت بیت کوین بر فعالیت ماینرها در خصوص سرمایه گذاری در این صنعت و سودآوری های آینده تاکید دارد. فقط ۲۰۰ ثانیه طول می‌کشد تا معادله یک میلیون مجهولی را حل کند. در نتیجه، از این رایانه می‌توان برای تولید اعداد تصادفی معتبر استفاده کرد که چنین امری قبل از این ممکن نبود. برای مثال بیت مین غول ماینینگ جهان در هفته جاری بزرگترین فارم ماینینگ جهان را در روکلند تگزاس به راه انداخت.

ا ادامه تحقیقات، بانک مرکزی هند (RBI) محدودیت شش ماهه ای را برای اما باید منتظر بمانیم تا متوجه شویم که آیا یک رایانه کوانتومی متمرکز می‌تواند پاسخی برای ماینینگ شبکه غیرمتمرکز باشد یا خیر. تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین بانک PMC در نظر گرفت .بنابراین، PMC نه می تواند وام دهد، نه سپرده بپذیرد و نه سرمایه گذاری کند.

 

از طرف دیگر، شاخص سودآوری در واقع طی ۱۲ ماه اخیر به کمترین مقدار خود در حرکت بوده است. یکی از ماینرها به کوین تلگراف گفته است که کف قیمت بیت کوین باید ۶۵۰۰ دلار باشد تا برای ماینرها  ز طرف دیگر طبق گفته های پیتر تاد (Peter Todd) که یکی از توسعه دهندگان بیت کوین کور می‌باشد، ماینینگ گواه اثبات کار عمدتا تحت تاثیر این توسعه و پیشرفت قرار نمی‌گیرد. سوداوری داشته باشد. اگر کف قیمت از این مقدار عبور کند، ممکن است هش ریت بیت کوین کاهش یابد زیرا ماینرها تصمیم می‌گیرند تا دستگاه های ماینینگ خود را خاموش کنند تا سختی شبکه تنظیم شود و قیمت ها بازیابی شوند.

از همه بدتر، مشتریان می توانند فقط تا ۱۰۰۰ روپیه (معادل ۱۴ دلار) از حسابهای خود برداشت کنند. با این حال، با پیشرفت محاسبات کوانتومی، صنعت ارز دیجیتال از آن بهره مند می‌شود و آنطور که خیلی از افراد ادعا می‌کنند با مسأله بغرنجی مواجه نخواهد شد. اعتماد عمومی به بانک ها پس از بحران مالی در سال ۲۰۰۸ رو به بهبودی بود اما احتمال اینکه این اعتماد از بین برود وجود دارد و این مسئله ای جدی برای بیت کوین محسوب می شود.

منبع:

https://www.bazarbtc.com/

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 220 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها